MARI FOTOGRAFI DIN TRANSILVANIA. SECOLELE XIX-XX/ERDÉLY HÍRES FOTOGRÁFUSAI (XIX-XX. SZÁZAD)- Video

Vă invităm, prin intermediul acestor mărturii fotografice, la un itinerariu prin lumi apuse, la o (re)cunoaștere a propriilor identități, la o privire comparativă și o reconstituire a memoriei oamenilor și locurilor.

Expoziția poate fi vizitată până în 5 martie 2021 la Muzeul de Artă din Satu Mare, Piața Libertății 21.

Szeretettel hívunk és várunk minden érdeklődőt az erdélyi interkulturális hagyatékot bemutató, fényképörökséget népszerűsítő kiállításra, mely 19. és 20. századi erdélyi fényképezés történetét kívánja feleleveníti.

A kiállítás látogatható 2021 Március 5-ig a Művészeti Múzeumban, Libertății tér 21, Szatmárnémeti.